Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 10 kWp

Firma IDB Solar úspěšně dokončila v červnu 2023 instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 10 kWp na střeše rodinného domu v Českém Brodě. Dodávka obsahovala kompletní systém včetně projekčních prací, materiálů, profesionální montáže a kompletní uvedení do provozu.

Bylo nainstalováno 20 fotovoltaických panelů (každý o výkonu 500 Wp) na nosné konstrukci z hliníku. Součástí instalace jsou střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. U celého systému nechybí ani sledování výroby elektřiny.

Celý proces od projektování přes instalaci až po uvedení do provozu byl pečlivě plánován a realizován v souladu s předpisy a normami.

Nyní elektrárna úspěšně produkuje elektřinu, kterou dodává do sítě. Předpokládaná roční produkce elektrárny je přibližně 11 MWh. Elektrárna nejen pomáhá šetřit energii, ale také snižuje emise škodlivých plynů.

Jestliže máte zájem o podobné řešení pro váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám poskytnout podrobnější informace a nezávaznou nabídku.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

roční produkce 11 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červen 2023
Adresa:
Český Brod