Po - Pá 8:00 - 16:00

CO DĚLÁME
service-details

Fotovoltaické elektrárny

V našem sortimentu jako jeden z hlavních pilířů naleznete fotovoltaické elektrárny, které montujeme již několik let. V našich referencích naleznete průřez instalovanými systémy. Instalujeme nejen v okolí Prahy odkud pocházíme, ale občas zabrouzdáme i na Moravu a nebo Čechy. Zaměřujeme se na většinu známých systému a vlastníme certifikace k instalaci systému GoodWe, Czebox, Solax, Victron, infiniSolar a další.

Výhradně však instalujeme systémy Solax, které doplníme řízením Loxone pro maximální efektivitu systému. Solární panely používáme Longi a nebo Swiss Solar nabízí kvalitu a také dlouhou záruku.

service

Tepelná čerpadla

Jíž více než rok nabízíme teplená čerpadla značky Hyundai, nabízí svým majitelům skvělou účinnost a také nízkou hlučnost.

K systému dále nabízíme servis se všemi náhradními díly skladem, takže se vám nestane, že by jste případně na opravu čekali několik týdnu z důvodu chybějících součástek. Více technických informací o teplených čerpadlech naleznete v přiložené dokumentaci.

K dostání jsou varianty SPLIT, ALL in ONE a Monoblok. K variantě SPLIT a Monoblok nabízíme nerezové nádrže, které vydrží na věky a nemusíte tak za 5-10 let měnit nádrž z důvodu proreznutí.

Chytré řízení systému

Většina systému potřebuje řídící prvek pro získání maximálního výkonu a úspory energie. My se tímto zabýváme již řadu let a jsme schopni za pomoci systému Loxone nabídnou nejen energetický manažér, který vám zajistí správné spínání spotřeb, ale také řízení vytápění. Pomocí naších analogově řízených hlavic a prostorových termostatů efektivně otevíráme topné okruhu, aby systém nevytápěl celý systém. Řízení fotovoltaik, nebo tepelných čerpadel je jen jedna z částí, kterou tento komfortní systém nabízí

service-details

Můžeme instalaci doplnit třeba o přístupy, video telefony, závlahy, stínění a další technologie. Každý projekt řešíme zvlášť, tak se na nás neváhejte obrátit a uděláme pro vás projekt na míru a k tomu cenovou nabídku.

Loxone Gold Partner: Zažijte chytrý domov na vlastní kůži!

Jsme hrdí na to, že můžeme nést titul Loxone Gold Partner. To pro vás znamená, že od nás získáte ty nejvyšší služby a produkty v oblasti chytré domácnosti s Loxone.

service-details

Podívejte se na toto video z realizace v pražské Libni, kde jsme dodali, nainstalovali a zprovoznili všechny komponenty Loxone pro unikátní kosmetický salon Beauty Park. Veškeré Loxone komponenty z videa najdete na našem eshopu www.idbsmart.cz a s kompletní dodávkou na klíč Vám pomůžeme na www.inteligetnidomyabyty.cz