Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 10 kWp

V červenci 2023 firma IDB Solar úspěšně dokončila instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 10 kWp v Dobřichovicích nedaleko Prahy. Jednalo se o dodávku kompletního systému včetně projekčních prací, dodávky materiálu, montáže a uvedení do provozu.

Namontováno bylo celkem 40 fotovoltaických panelů o jednotkovém výkonu 250 Wp. Připevnění na střechu rodinného domu proběhlo pomocí speciální hliníkové nosné konstrukce.

Instalace mimo jiné obsahovala střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny a třífázovým střídačem.

Celý proces od projektování přes instalaci až po uvedení do provozu byl pečlivě plánován a realizován v souladu s předpisy a normami.

Předpokládaná roční produkce fotovoltaické elektrárny činí zhruba 10 MWh. Provozem systému přispíváme k šetrnějšímu využití energií a snižování emisí skleníkových plynů. V případě zájmu o podobné fotovoltaické systémy pro váš dům nebo firmu nás kontaktujte. Rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci a nabídku.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

třífázový střídač

roční produkce 10 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červenec 2023
Adresa:
Dobřichovice