Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 9,555 kWp

Naše firma IDB Solar úspěšně realizovala v červnu 2023 instalaci FVE o výkonu 9,555 kWp na střeše rodinného domu v Hradci Králové. Dodávka obsahovala kompletní systém včetně projekčních prací, materiál, montáže a kompletní uvedení do provozu.

Bylo nainstalováno 38 fotovoltaických panelů (o jednotkovém výkonu 250 Wp) na nosné konstrukci z hliníku. Součástí instalace jsou střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. U celého systému nechybí ani sledování výroby elektřiny.

Celý proces od projektování přes instalaci až po uvedení do provozu byl pečlivě plánován a realizován v souladu s předpisy a normami.

V současné době tak elektrárna úspěšně produkuje elektřinu, kterou dodává do sítě.

Předpokládaná produkce elektrárny za celý rok je přibližně 10 MWh. Provoz celého systému přispívá k šetrnějšímu využívání energií a snižování emisí skleníkových plynů.

V případě zájmu o podobné fotovoltaické systémy pro váš dům nebo firmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci a nabídku. Jsme připraveni vám poskytnout podrobnější informace a nezávaznou nabídku.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

roční produkce 10 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červen 2023
Adresa:
Strančice