Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 6,825 kWp

V květnu 2023 jsme úspěšně realizovali instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 6,825 kWp na střeše rodinného domu v Jenštejně.

Dodávka obsahovala kompletní systém včetně projekčních prací, dodávek materiálů, profesionální montáže a uvedení do provozu.

Bylo namontováno 28 fotovoltaických panelů na hliníkové nosné konstrukci. Každý o jednotkovém výkonu 250 Wp. Součástí instalace jsou střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny.

Celý proces instalace na rodinný dům byl dle předpisů a norem. V současné době elektrárna produkuje elektřinu, kterou zároveň dodává do místní distribuční sítě. Odhadovaná roční produkce elektrárny dosahuje přibližně 7 MWh.

Naším cílem je nejen úspora energie, ale i podpora udržitelnosti životního prostředí snižováním emisí skleníkových plynů. V případě, že máte zájem o podobné řešení pro váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám nabídnout nezávaznou konzultaci a podrobnější informace.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

roční produkce 7 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
květen 2023
Adresa:
Jenštejn