Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 10 kWp

V červenci 2023 jsme úspěšně dokončili instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 10 kWp v Lensedlích nedaleko Prahy. Dodávka obsahovala kompletní systém včetně projekčních prací, dodávek materiálů, profesionální montáže a uvedení do provozu.

Instalovali jsme celkem 40 fotovoltaických panelů o jednotkovém výkonu 250 Wp. Ukotvení na střechu rodinného domu proběhlo pomocí speciální hliníkové nosné konstrukce.

Instalace mimo jiné obsahovala střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny a třífázovým střídačem.

Celý proces od projektování přes instalaci až po uvedení do provozu byl pečlivě plánován a realizován v souladu s předpisy a normami.

Fotovoltaická elektrárna nyní úspěšně dodává vyrobenou elektřinu do sítě. Předpokládaná roční produkce elektrárny je přibližně 10 MWh. Elektrárna pomáhá nejen šetřit energii, ale také snižuje emise škodlivých plynů.

Jestliže máte zájem o podobné řešení pro váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám poskytnout podrobnější informace a nezávaznou nabídku.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

roční produkce 10 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červenec 2023
Adresa:
Lensedly