Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 9,72 kWp

Během června 2023 jsme úspěšně realizovali instalaci FVE o výkonu 9,720 kWp v Pardubicích.

Firma IDB Solar zajistila dodání a instalaci kompletního systému. Součástí byly projekční práce, dodávky materiálů, montáže a uvedení do provozu.

Celkem bylo na střechu rodinného domu nainstalováno 38 fotovoltaických panelů na hliníkové nosné konstrukci. Každý panel o jednotkovém výkonu 250 Wp. Součástí instalace byly střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny a nechybí ani napojení na systémy chytré domácnosti Loxone.

Instalace na střechu domu proběhla v souladu s předpisy a normami. V současné době elektrárna produkuje elektřinu, kterou dodává do místní distribuční sítě. Odhadovaná roční produkce elektrárny dosahuje přibližně 9-10 MWh.

Instalací celého systému FVE došlo nejen k úspoře energie, ale i k podpoře udržitelnosti životního prostředí díky nižší produkci emisí skleníkových plynů.

Pokud máte zájem o podobné řešení pro Váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni se s Vámi spojit, poskytnout Vám podrobnější informace a nabídnout Vám nezávaznou konzultaci.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

napojení na systémy chytré domácnosti Loxone

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červen 2023
Adresa:
Pardubice