Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 8,1 kWp

V červenci 2023 jsme dokončili instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 5 kWp na střeše rodinného domu ve Strančicích. Naše firma dodala vše potřebné – projekční práce, materiál, kompletní systém, profesionální montáž a nakonec uvedení do provozu a připojení do místní sítě.

Instalovali jsme 36 fotovoltaických panelů, každý o výkonu 250 Wp. Panely byly upevněny na hliníkovou nosnou konstrukci. Součástí instalace byly střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny a třífázovým střídačem.

Celý proces instalace byl dle přísných předpisů a norem. V současné době elektrárna produkuje elektřinu, kterou dodává do místní distribuční sítě. Odhadovaná roční produkce elektrárny dosahuje přibližně 9-10 MWh.

Instalací FVE došlo nejen k úspoře energie, ale i k podpoře udržitelnosti životního prostředí díky nižší produkci emisí skleníkových plynů.

V případě, že máte zájem o podobné řešení pro váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám nabídnout nezávaznou konzultaci a podrobnější informace.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny

roční produkce 9-10 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červenec 2023
Adresa:
Strančice