Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace FVE o výkonu 4,55 kWp

V červenci 2023 jsme dokončili instalaci fotovoltaické elektrárny o výkonu 4,550 kWp na střeše rodinného domu v Praze 6. Naše firma dodala vše potřebné – projekční práce, materiál, kompletní systému, profesionální montáž a nakonec uvedení do provozu a připojení do místní sít

Instalovali jsme 18 fotovoltaických panelů, každý o výkonu 250 Wp. Panely byly odborně namontovány na hliníkovou nosnou konstrukci. Součástí instalace byly střídač, rozvaděč, kabeláž a připojení k distribuční síti. Systém je vybaven sledováním výroby elektřiny a třífázovým střídačem.

Celý proces instalace byl dle přísných předpisů a norem. V současné době elektrárna produkuje elektřinu, kterou dodává do místní distribuční sítě. Odhadovaná roční produkce elektrárny dosahuje přibližně 4-5 MWh.

Instalací FVE došlo nejen k úspoře energie, ale i k podpoře udržitelnosti životního prostředí díky nižší produkci emisí skleníkových plynů.

V případě, že máte zájem o podobné řešení pro váš dům nebo firmu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám nabídnout nezávaznou konzultaci a podrobnější informace.

Speciální parametry projektu

hliníková nosná konstrukce

sledování výroby elektřiny a třífázový střídač

roční produkce elektrárny je zhruba 4-5 MWh

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE Rodinný dům
Datum realizace:
červenec 2023
Adresa:
Suchdol nad Lužnicí