Po - Pá 8:00 - 16:00

Realizace 10 kW solární elektrárny a bateriového systému 15 kW doplněný 6 kW tepelným čerpadlem

Moderní energetické řešení pro rodinný dům

Pro tento rodinný dům jsme zvolili špičkové technologie, které zajistí komfortní a bezstarostné bydlení s nízkými provozními náklady.

Srdcem systému je solární elektrárna o výkonu 10 kW značky GoodWe, doplněná o bateriový systém Soluna 15 kW. Díky tomuto řešení bude mít majitel domu k dispozici vlastní čistou energii po celý rok, a to i v době, kdy nesvítí slunce.

Pro vytápění a ohřev vody jsme instalovali tepelné čerpadlo Hyundai 6 kW s nerezovou retenční nádrží. Toto efektivní zařízení zajistí komfortní tepelnou pohodu i v nejchladnějších měsících roku.

Inteligentní systém Loxone propojuje všechny komponenty a zajišťuje jejich efektivní koordinaci. Systém umožňuje zónové řízení vytápění, optimalizuje spotřebu energie a reguluje distribuci energie do wallboxu a dalších spotřebičů v domě.

Díky tomuto komplexnímu řešení se majitel domu může těšit na nízké provozní náklady, vysoký komfort bydlení a šetrný přístup k životnímu prostředí. Očekávaná roční produkce energie z fotovoltaické elektrárny se pohybuje okolo 11-12 MWh.

Speciální parametry projektu

Solární elektrárna 10 kW

Tepelné čerpadlo 6 kW

Systém Loxone

Informace o projektu
Typ projektu:
FVE a TČ dva rodinné domy
Datum realizace:
2024
Adresa:
Těptín